ادارى روسیه فرزند بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

ادارى: روسیه فرزند بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث 150 دقیقه اعترافات قاتل آتنـا کوچولو

عامل قتل آتنا کوچولو در جریان تحقیقات جنایی، شرح جنایت سیاه خود را فاش کرد. مرد معتاد مدعی شده است جهت دزدی و تحت وسوسه‌های شیطانی مرتکب قتل شده است است. 

150 دقیقه اعترافات قاتل آتنـا کوچولو

150 دقیقه اعترافات قاتل آتنـا کوچولو

عبارات مهم : پرونده

عامل قتل آتنا کوچولو در جریان تحقیقات جنایی، شرح جنایت سیاه خود را فاش کرد. مرد معتاد مدعی شده است جهت دزدی و تحت وسوسه های شیطانی مرتکب قتل شده است هست.

به گزارش جام جم، پیگیری به این پرونده از ظهر یکشنبه 28 خرداد امسال و به دنبال ناپدید شدن مرموز دختربچه ای هفت ساله به نام آتنا اصلانی در دستورکار تیم جنایی شهرستان پارس آباد قرار گرفت.

150 دقیقه اعترافات قاتل آتنـا کوچولو

پدر آتنا با مراجعه به پلیس در شکایت خود گفت: من پارچه فروش هستم. امروز دخترم با من از منزل خارج شد و بعد از ساعتی تصمیم گرفت به منزل بازگردد. او به سمت منزل رفت و بعد از آن ناپدید شد. هنگامی که متوجه غیبت دخترم شدم، مسیری را که او از من جدا شد تا منزل جست وجو کردم، ولی ردی از دخترم به دست نیامد. به همین خاطر تصمیم گرفتم به پلیس مراجعه کنم.

پس از این شکایت و با توجه به حساسیت ماجرا، با دستور قاضی طباطبایی دادستان پارس آباد تیمی از کارآگاهان جنایی تحقیقات جهت پیدا کردن دخترک را شروع کردند.

عامل قتل آتنا کوچولو در جریان تحقیقات جنایی، شرح جنایت سیاه خود را فاش کرد. مرد معتاد مدعی شده است جهت دزدی و تحت وسوسه‌های شیطانی مرتکب قتل شده است است. 

بررسی دوربین های مداربسته

کارآگاهان در نخستین گام به بررسی دوربین های مداربسته محل گم شدن آتنا پرداختند، ولی به علت سدمعبر در محل دوربین ها، کمکی به ماموران نکرد. از سوی دیگر بعضی دوربین ها نیز وقت ناپدید شدن دخترک را ثبت نکرده بودند.

تیم جنایی در شاخه دیگری از تحقیقات احتمال دادند، دختر هفت ساله در مسیر منزل دچار اتفاق شده است باشد؛ به همین خاطر با کمک امدادگران هلال احمر چند بار مسیر را جست وجو کردند، ولی در این شاخه نیزبه بن بست رسیدند.

آتنا؛ صورت شبکه های اجتماعی

150 دقیقه اعترافات قاتل آتنـا کوچولو

همزمان با ناپدید شدن آتنا، تصویر او در شبکه های مجازی منتشر شد تا اگر کسی از آینده او اطلاعی دارد عنوان را به خانواده اش اطلاع دهد. تماس های زیادی با خانواده آتنا گرفته شد، ولی هیچ کدام نتیجه ای نداشت.

دستگیری مظنونان

با گذشت چهار روز از ماجرا، جست وجو ها گسترده شد و ماموران چند مظنون را در این باره دستگیر کردند. یکی از مظنونان مردی جوان به نام اسماعیل بود که در نزدیکی محل گم شدن دخترک کارگاه رنگرزی داشت. شک پلیس به او زمانی زیاد شد که بررسی ها نشان داد، دوربین های مداربسته کارگاه او چند روز قبل از ناپدید شدن آتنا خاموش شده است بود.

عامل قتل آتنا کوچولو در جریان تحقیقات جنایی، شرح جنایت سیاه خود را فاش کرد. مرد معتاد مدعی شده است جهت دزدی و تحت وسوسه‌های شیطانی مرتکب قتل شده است است. 

بازجویی از مظنونان ادامه داشت تا این که بعد از 20 روز ماموران به بازرسی محل کار و زندگی اسماعیل پرداخته و با جسد آتنا در بشکه ای بزرگ در پارکینگ منزل روبه رو شدند.

با کشف جسد دخترک، پرونده وارد مرحله ای تازه شد.اسماعیل دوباره تحت بازجویی قرار داده شد و این بار به قتل آتنا اعتراف کرد و سکوت 20 روزه خود را شکست.

150 دقیقه اعترافات قاتل آتنـا کوچولو

متهم به قتل در اعترافاتش مدعی شد، روز اتفاق دخترک را در خیابان دیده و او را ربوده هست. او بعد از ربودن آتنا، دختر را به قتل رسانده و جسدش را داخل بشکه رنگرزی مخفی کرده هست. مرد جنایتکار قبل از این که بتواند جسد را از مخفیگاهش خارج کند، به وسیله پلیس دستگیر شده است بود.

قاتل را در ملأعام اعدام کنید

پس از اعلام خبر کشف جسد آتنا، اهالی پارس آباد در برابر محل کار قاتل تجمع کرده و آنجا را به آتش کشیدند. اهالی که از شنیدن خبر قتل متاثر و شوکه شده است بودند خواستار اعدام اسماعیل در ملأعام شدند. آخر با حضور مسئولان شهرستان در جمع مردم و قول آنها جهت پیگیری سریع به پرونده و مجازات قاتل، فضای شهر آرام شد.

به گزارش سایت محلی «آران مغان»، دادستان پارس آباد با حضور در جمع مردم معترض، آنها را به صبر و آرامش دعوت کرد تا پیگیری به پرونده طبق روال قانونی خود ادامه یابد.

رسیدگی خاص به پرونده

دادستان انقلاب و عمومی مرکز استان اردبیل در پی کشف جسد آتنا اصلانی، کودک خردسال پارس آبادی ضمن ارائه توضیحاتی، بر تسریع در پیگیری به پرونده و صدور حکم مجرم تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، ناصر عتباتی عصر دوشنبه عنوان کرد: جسد آتنا اصلانی که از 20 روز پیش مفقود شده است بود عصر دوشنبه در محل متعلق به مظنون دستگیر شده است پیدا شده است است.

وی بیان کرد: این فرد مظنون در چهارمین روز گزارش مفقود شدن آتنا به وسیله نیروی انتظامی بازداشت و روانه زندان شده است بود و ماموران پلیس آگاهی در یک محل متعلق به این فرد، جسد آتنا را کشف کردند.

دادستان اردبیل با اشاره به جریحه دار شدن افکارعمومی از این جنایت تاکید کرد که دستگاه قضایی در باره این پرونده بشدت حساس بوده و در کوتاه ترین وقت ممکن و با دقت تمام پرونده را بررسی و حکم مورد نیاز را در این باره صادر خواهد کرد.

عتباتی اظهار کرد: پلیس آگاهی شهرستان پارس آباد و مرکز استان و نیز دستگاه قضایی از همان ابتدا به این پرونده حساس بودند و عنوان با انتقال به مرکز استان با جدیت تمام مورد پیگیری قرار داده شد و به نتیجه رسید.

جزئیات اعترافات قاتل

سیدعبدالله طباطبایی شندآبادی، دادستان عمومی و انقلاب پارس آباد در گفت وگو با جام جم راجع به کشف راز قتل و انگیزه قاتل گفت: بعد از ناپدید شدن آتنا، تحقیقات گسترده ای جهت رازگشایی از ماجرا شروع شد و فیلم دوربین های مداربسته منطقه را بررسی کردیم. در این رابطه 60دقیقه فیلم را بررسی کردیم که متوجه شدیم در دو سمت کارگاه رنگرزی مغازه اسباب بازی فروشی و بانک هست. دوربین یکی از مغازه ها عبور دخترک را ثبت کرده بود، ولی در دوربین دوم اثری از او نبود. همین باعث شد احتمال دهیم در بین این مسیر جهت او اتفاقی رخ داده است.

وی ادامه داد: در این فاصله پنج شش متری نقطه کور کارگاه قاتل بود که ما او را دستگیر کردیم. در ابتدا اتهام آدم ربایی به او تفهیم و او چهارم تیر امسال بازداشت شد. آخر در تحقیقات به پارکینگی که در کنار منزل او واقع شده است است رسیدیم و در بازرسی آنجا جسد را در بشکه ای آبی رنگ پیدا کردیم. بعد از اعلام خبر کشف جسد اهالی تجمع کردند که جهت آرام کردن آنها مجبور شدیم تحقیقات را متوقف کرده و به آنجا برویم. بعد از بازگشت اهالی به منزل هایشان، بازجویی از قاتل را شروع کردیم. مرد جوان در جریان 150 دقیقه بازجویی به تشریح قتل پرداخت.

عامل قتل راجع به انگیزه اش گفت: روز اتفاق دخترک قصد شستن دست هایش را داشت. او را به کارگاه برده و دچار وسوسه شیطانی شدم. او مقاومت کرد که دستم را برابر دهانش گرفتم و باعث خفگی او شدم. بدهی داشتم و دیدن النگوهای دخترک باعث شد، تصمیم به دزدی طلاهای او بگیرم تا با فروش آن چکم را پاس کنم. بعد از قتل جسد را داخل ساک گذاشته و به پارکینگ کنار منزل ام انتقال داده و داخل بشکه ای آبی انداختم. می خواستم آن را به جای دیگری انتقال دهم که دستگیر شدم.

دادستان پارس آباد تاکید کرد: به این پرونده به صورت خاص پیگیری می شود و قاضی اکبری، بازپرس شعبه اول دادسرای پارس آباد مسئول پیگیری به پرونده هست. بعد از تکمیل تحقیقات، پرونده به دادگاه ارسال می شود. مردم مطمئن باشند به صورت خاص به این پرونده پیگیری می شود.

قاتل کیست؟

به گفته یکی از اهالی پارس آباد، مرد جنایتکار به نام اسماعیل 41 ساله متاهل و دارای سه فرزند و سابقه دار هست. او در محله مردی بدنام بوده و به رباخواری مشهور هست. کارگاه رنگرزی او در نزدیکی محل بساط پارچه فروشی پدر آتنا بود.

او مردی مرموز و خونسرد است که در مدت 16 روز تلاش داشت مسیر تحقیقات را عوض کردن دهد و خود را بی گناه نشان دهد.

اسماعیل 15 سال قبل از همسر اول خود جدا شده است و بعد از مدتی دوباره ازدواج کرده هست. او به مواد مخدر اعتیاد دارد و در بازجویی ها گفته، هر نوع موادمخدری که دستم می رسید می کشیدم، ولی زیاد تریاک مصرف می کردم.

واژه های کلیدی: پرونده | دوربین | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs