ادارى روسیه فرزند بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

ادارى: روسیه فرزند بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کارها احساسی تبدیل به فرصتی جهت توجیه خروج آمریکا از برجام نشود / پارسایی

سخنگوی فراکسیون امید با انتقاد از آتش زدن برجام در مجلس قبل از تصمیم گیری قطعی صحن مجلس، دولت و نظام در خروج از برجام اینگونه کارها عجولانه و احساسی را به ضرر ک

کارها احساسی تبدیل به فرصتی جهت توجیه خروج آمریکا از برجام نشود / پارسایی

پارسایی: کارها احساسی تبدیل به فرصتی جهت توجیه خروج آمریکا از برجام نشود

عبارات مهم : احساسی

سخنگوی فراکسیون امید با انتقاد از آتش زدن برجام در مجلس قبل از تصمیم گیری قطعی صحن مجلس، دولت و نظام در خروج از برجام اینگونه کارها عجولانه و احساسی را به ضرر کشور و منافع ملی دانست و گفت: آمریکا از این تصمیمات و کارها عجولانه به عنوان یک برگ برنده استفاده می کند و بیشترین بهره را از آن می برد. نباید بیانات و کارها احساسی تبدیل به فرصتی جهت ترامپ در توجیه خروج از برجام شود.

بهرام پارسایی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: قبل از اعلام رسمی آمریکا جهت خروج از برجام تقریبا رخ دادن چنین اتفاقی مشخص بود، این را می شد از موضع گیری های ترامپ و از سفر روسای جمهور و مقامات ارشد کشورهای اروپایی به آمریکا فهمید، از این رو هیچ امیدی به ماندن ترامپ در برجام نبود.

کارها احساسی تبدیل به فرصتی جهت توجیه خروج آمریکا از برجام نشود / پارسایی

وی خروج آمریکا از برجام را یک طرفه، غیرمنطقی و بدون علت و منفعت طلبانه دانست و گفت: در چنین شرایطی مورد نیاز است تصویر العمل ها و تصمیم گیری ها ما در کشور هوشمندانه باشد. در وهله اول انتظار می رود که با توجه به آینده نگری های صورت گرفته کارها مورد نیاز جهت شرایط بعد از خروج ترامپ از برجام تدبیر شده است باشد نه اینکه شاهد حرکت احساسی و عجولانه باشیم.

سخنگوی فراکسیون امید با تاکید بر اینکه هرگونه حرکت احساسی و عجولانه به ضرر کشور هست، گفت: در حال حاضر کشورهای اروپایی به همراه چین و روسیه و بسیاری از سیاستمداران آمریکا همچون رییس جمهور سابق این کشور کار ترامپ را تقبیح کرده و آن را درست نمی دانند. در این شرایط اگر ما تصمیم و اقدام عجولانه بدون دوراندیشی داشته باشیم برگ برنده ایست که به ترامپ می دهیم.

سخنگوی فراکسیون امید با انتقاد از آتش زدن برجام در مجلس قبل از تصمیم گیری قطعی صحن مجلس، دولت و نظام در خروج از برجام اینگونه کارها عجولانه و احساسی را به ضرر ک

پارسایی افزود: اگر قرار باشد ما از برجام خارج شویم این اصلا بسته به تصمیم گیری یک شخص و یا جناح نیست. کشور ما دارای رهبر، دولت و مجلس قانونگذار است که تصمیمات کلان باید آنجا گرفته شودو باید همه در جهت تصمیمات گرفته شده است عمل کنیم و از کارها عجولانه و احساسی همچون آتش زدن نمادین برجام و یا بیان اظهاراتی احساسی در تریبون های رسمی خودداری کنیم چون این کارها باعث می شود ترامپ و اطرافیانش بیشترین بهره را ببرند.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه برجام عنوان کوچکی نیست، گفت: کشور، نظام و ملت ما با برجام سر و کار دارد و منافع یا تهدیدات آن مستقیم به مردم بر می گردد لذا موضوعی با این سطح از اهمیت که با منافع ملی ما در ارتباط است نباید دست مایه کارها عجولانه، سریع و احساسی شود آیا که به ترامپ وقت می دهد که به دنیا القا کند تصمیمش درست بوده است.

وی افزود: اقدام امروز تعدادی از نمایندگان مجلس در آتش زدن برجام از جنس تصمیمات احساسی است که هم به شأن و جایگاه مجلس خدشه وارد می کند و هم میتواند بهانه ای دست ترامپ دهد تا بیش از پیش در جهت توجیه کار خود به شرکای تجاری وسیاسی آمریکا وهمینطور به مخالفان داخلی اش فشار وارد کند. نباید هیچ فرد و جناحی به خودش اجازه دهد که با این گونه کارها به منافع ملی کشور ضربه وارد کند، به جای اینگونه کارها اجازه دهیم نظام و قوای مقننه و مجریه به یک تصمیم رسیده ، تصمیمی که بتواند منافع ملی را تأمین و اقناع کننده افکار عمومی باشد.

کارها احساسی تبدیل به فرصتی جهت توجیه خروج آمریکا از برجام نشود / پارسایی

واژه های کلیدی: احساسی | آمریکا | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs