ادارى روسیه فرزند بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

ادارى: روسیه فرزند بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار گوناگون تصاویر) + آنچه از زندگی شخصی هیتلر نمی‌دانید (

آدولف هیتلر رهبر حزب نازی بیش از ده معشوقه در زندگی شخصی خود داشته هست، در این مقاله به معرفی برجسته‌ترین آنها می‌پردازیم.

تصاویر) + آنچه از زندگی شخصی هیتلر نمی‌دانید (

آنچه از زندگی شخصی هیتلر نمی دانید (+تصاویر)

عبارات مهم : زندگی

آدولف هیتلر رهبر حزب نازی بیش از ده معشوقه در زندگی شخصی خود داشته هست، در این مقاله به معرفی برجسته ترین آنها می پردازیم.

به گزارش گروه تحریریه سایت، زمانی که مردم به آدولف هیتلر، رهبر حزب نازی آلمان فکر می کنند، نخستین چیزی که به نظرشان می رسد این است که او یکی از دیکتاتورترین و ظالم ترین رهبران تاریخ است که میلیون ها انسان به دستور او کشته شدند. ولی تا به حال کسی آنچنان به زندگی شخصی هیتلر فکر نکرده هست. بر اساس اسناد تاریخی، هیتلر علی رغم ظاهر مستبد و خشن، در مورد زندگی شخصی و ارتباط با زنان برخوردی متفاوت داشت.

بر اساس اسناد تاریخی هیتلر بیش از 10 معشوقه داشته است که در هنگام رهبری وی، بسیار به او نزدیک بوده اند. ولی پرسش اینجاست که این زن ها که بسیار نیز مورد علاقه رهبر حزب نازی بوده اند، چه کسانی هستند و هویت آنها چیست؟!

در ادامه به معرفی معشوقه های آدولف هیتلر، رهبر حزب نازی آلمان و یکی از بزرگترین دیکتاتورهای تاریخ می پردازیم :

تصاویر) + آنچه از زندگی شخصی هیتلر نمی‌دانید (

اوا براون
شما نمی توانید لیستی از معشوقه های هیتلر تهیه کنید و نام اوا براون را در آن ذکر نکنید. در نخستین ملاقاتی که این دو با هم داشتند، اوا یک دختر جوان 17 ساله و هیتلر مردی 40 ساله بود. اوا دستیار یک عکاس بود. بر اساس شواهد تاریخی هیتلر و اوا چندین مرتبه ارتباط داشته اند. ولی رابطه این دو به صورت کاملا پنهانی بود و اوا در اکثر سفرها به عنوان خدمتکار همراه هیتلر بود.

نهایتا در تاریخ 29 آوریل 1945 ، یعنی تاریخی که هیتلر در پناهگاهش خودکشی کرد، این دو در مراسم مختصری با هم ازدواج کردند و چند ساعت بعد جسد اوا براون نیز در کنار جسد هیتلر پیدا شد. اوا نیز به همراه هیتلر خودکشی کرده بود.

آدولف هیتلر رهبر حزب نازی بیش از ده معشوقه در زندگی شخصی خود داشته هست، در این مقاله به معرفی برجسته‌ترین آنها می‌پردازیم.

ماگدا گابلز
ماگدا گابلز همسر جوزف گابلز، وزیر تبلیغات حزب نازی بود. علت ازدواج این دو زیاد به خاطر پیشرفت متقابل بود تا علاقه حقیقی، ولی با این حال ماگدا جهت جوزف، شش فرزند به دنیا آورد.

رابطه این دو با مشکلاتی همراه بود. از طرفی جوزف فرد متعهدی نبود و به همسرش خیانت کرده و او را به رابطه نزدیک با هیتلر متهم می کرد، از جانب دیگر ماگدا جهت تقابل با جوزف ، رهبر حزب نازی را به عنوان جایگزین همسرش گزینش کرده بود.

رابطه هیتلر و ماگدا به صورت پنهانی ادامه پیدا می کرد و ماگدا نیز تا آخرهای عمر هیتلر با وی همراه بود. هرچند که در آخرهای عمر هیتلر، مشکلاتی بین او و ماگدا ایجاد شده است بود. در آخرهای دوران حکومت هیتلر، ماگدا یک بار پخش زنده صحبت هیتلر را از رادیو قطع کرد و خودش پشت رادیو این جمله را به زبان آورد : ” چه مزخرفاتی …! “

با این حال بعد از خودکشی هیتلر، ماگدا و جوزف نیز تصمیم گرفتند که خودکشی کنند، آنها ابتدا 6 فرزند خود را به قتل رساندند و سپس خودکشی کردند تا به رهبرشان بپیوندند.

جلی راوبال
وی خواهرزاده هیتلر یعنی فرزند Angela بود. زمانی که او در دانشگاه Ludwig Maximilian University شهر مونیخ پذیرفته شد تا پزشکی بخواند، به محل زندگی هیتلر نقل مکان کرد و در منزل وی ساکن شد.

پس از مدتی هیتلر بر جلی جوان تحکم پیدا کرد و بعد از اینکه از رابطه مخفی جلی با راننده اش اطلاع پیدا کرد، راننده مورد اعتماد خود را اخراج کرد و دستور داد که جلی تحت نظارت شدید قرار بگیرد.

در آخرهای سال 1931، زمانی که هیتلر از سفر جلی به وین خودداری کرد و اجازه بازگشت وی به منزل را نداد، دختر جوان با اسلحه خودکشی کرد.

تاریخ نگاران هنوز از چگونگی رابطه هیتلر و جلی اطمینان ندارند، ولی به نظر می رسد که جلی بارها مورد سوء استفاده جنسی هیتلر قرار گرفته هست. همچنین آدولف در یکی از مصاحبه های خود در آخرهای عمرش اعلام کرد که هیچ زنی را به اندازه جلی دوست نداشته است.

تصاویر) + آنچه از زندگی شخصی هیتلر نمی‌دانید (

یونیتی میتفرد
ظاهرا همه معشوقه های هیتلر آلمانی نبودند. یونیتی میتفرد یکی از اشراف زادگان انگلیسی بود که در خاندان مشهور Mitford به دنیا آمده بود. وی بعد از ملاقات با هیتلر در سال 1934 به مونیخ سفر کرد و با او همراه شد. یونیتی علاوه بر معشوقه هیتلر، یکی از مهمترین حامیان رژیم نازی نیز به شمار می رفت. هیتلر جهت یونیتی منزل ای بسیار قشنگ در نظر گرفت و وی را در مونیخ ساکن کرد.

زمانی که جنگ آخر یافت، یونیتی نیز تصمیم به خودکشی گرفت و با اسلحه به سر خود شلیک کرد. ولی خودکشی اش موفقیت آمیز نبود و یونیتی جان سالم به در برد.

یونیتی به انگلستان و نزد خانواده اش برگردانده شد؛ ولی به علت گلوله ای که در جمجه داشت قادر به نگهداری از خود نبود. نهایتا در سال 1948 یونیتی بر اثر مننژیت و پرسشها شدید مغزی جان خود را از دست داد.

امی گورینگ
امی یک بازیگر آلمانی و همچنین همسر دوم یکی از فرماندهان ارشد هیتلر یعنی هرمان گورینگ بود. او به علت قشنگی که داشت به عنوان ” برترین زن رایش سوم ” لقب گرفته بود.

امی به علت قشنگی ظاهری، هیتلر را به خود جذب کرده بود و به همین دلیل، مورد حسادت و نفرت شدید اوا براون بود. این حسادت تا جایی پیش رفت که اوا هیچ وقت اجازه نداد، امی به ” Berghof ” یعنی منزل هیتلر در Obersalzberg دعوت شود.

فارغ از این موضوع، امی مورد توجه رسانه ها نیز بود و تصویر وی بر روی مجله های گوناگون به ثبت می رسید و همین امر علاقه هیتلر به او را زیاد کردن می داد.

در نهایت زمانی که جنگ جهانی دوم به آخر رسید، امی اعتراف کرد که یک نازی بوده است و به همین علت به یک سال حبس محکوم شد. بعد از آن امی هیچگاه به روی استیج نرفت و در نهایت در سال 1973 در منزل شخصی خود در مونیخ جان خود را از دست داد.

آدولف هیتلر رهبر حزب نازی بیش از ده معشوقه در زندگی شخصی خود داشته هست، در این مقاله به معرفی برجسته‌ترین آنها می‌پردازیم.

السا براکمن
السا براکمن یک اشراف زاده رومانیایی و دختر پرنس تئودور از رومانیا بود. وی با ناشر آلمانی یعنی هوگو براکمن ازدواج کرد. این زوج هر دو از طرفداران سرسخت هیتلر بودند و حتی حامیان مالی قدرتمندی جهت رهبر نازی ها محسوب می شدند. آنها قبل و بعد از کودتای نافرجام 1923 دست از حمایت هیتلر برنداشتند.

السا یکی از نزدیکترین زنان رژیم نازی به هیتلر بود، و نسبت به همسرش، وقت بیشتری را با هیتلر می گذراند. او یک سالن اختصاصی و مجلل از طرف هیتلر پاداش گرفته بود و اسباب ملاقات افراد بزرگ و قدرتمند به لحاظ سیاسی و مالی را با هیتلر مهیا می ساخت.

پس از فوت هیتلر، السا به تفکر ضد یهودیت خود در حزب نازی ادامه داد و حتی چندین کتاب نیز در این باره منتشر کرد. ولی آخر در سال 1946 جان خود را از دست داد.

تصاویر) + آنچه از زندگی شخصی هیتلر نمی‌دانید (

واژه های کلیدی: زندگی | همراه | هیتلر | خودکشی | آدولف هیتلر | اخبار گوناگون

تصاویر) + آنچه از زندگی شخصی هیتلر نمی‌دانید (

تصاویر) + آنچه از زندگی شخصی هیتلر نمی‌دانید (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs